| Panel cutting dimensions | 50*50 – 350*450 mm |
| Panel cutting thickness | 0.4 – 3.6 mm |
| Panel cutting speed | 0 – 200 mm/s |
| Product accuracy | ±0.5 |
| Power supply | 220V, 4KW |
| Accuracy control | CCD camera positioning, mark calibration |
| Dust removal method | Upper/lower dust removal |
| Cutting motor power | 800W |
| Product jig inspection | Available |
| Cutting motor speed | 13,000 revolutions per minute |
| Number of platforms | 2 |
| Panel cutting method | Toothed blade |
| Automatic blade adjustment | Available |
| Equipment dimensions | L1065*W1065*H1520 |